PES 2011

PES 2011 dla Android

Najlepszy futbol na Android

PES 2011 nie jest już dostępny na życzenie producenta - pobierz PES 2012 na Android!PES 2011 to jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier symulujących grę w piłkę nożną. Pro Evolution Soccer na Android prawie nie ustępuje wersjom PES na PC... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Grafika
  • Duża liczba drużyn
  • Kilka trybów rozgrywki
  • Podobieństwo do wersji na PC i konsole

Wady

  • Brak komentatora
  • Brak polskich drużyn

Doskonały
9

PES 2011 nie jest już dostępny na życzenie producenta - pobierz PES 2012 na Android!

PES 2011 to jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier symulujących grę w piłkę nożną. Pro Evolution Soccer na Android prawie nie ustępuje wersjom PES na PC czy konsolę. Jest dopracowana graficznie, ma wysoką grywalność, a rozgrywka to czysta przyjemność.

PES 2011 na Android posiada kilka różnych trybów rozgrywki, w tym Ligę Mistrzów, Ligę Europejską czy możliwość rozegrania meczu drużyn narodowych. Do wyboru są kluby występujące w jednej z wymienionych rozgrywek oraz reprezentacje. Po wyborze rodzaju rozgrywki oraz drużyny, można jeszcze ustawić inne, ważne parametry gry. PES 2011 daje również możliwość zmiany czasu trwania meczu, pogody, poziomu trudności, pory dnia czy liczby maksymalnych zmian. Do wyboru jest kilka różnych ustawień taktycznych, poszczególnym zawodnikom możemy także przydzielać różne role na boisku.

Sterowanie drużyną w PES 2011 jest rozwiązane dosyć ciekawie. Oprócz opcji z przyciskami na ekranie, mamy możliwość grania za pomocą akcelerometru. Najlepiej sprawdzić oba tryby, żeby przekonać się, który będzie lepszym wyjściem.

PES 2011 ma ładną i płynna grafikę. Jeśli chodzi o dźwięki, to jest co najwyżej średnio. Brak komentatorów jest zrozumiały w przypadku urządzeń mobilnych, ale i tak trochę to przeszkadza. Jednak sama już rozgrywka jest świetna! PES 2011 to dopracowana prawie pod każdym względem gra. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, musisz zagrać w Pro Evolution Soccer 2011 na Android!

Najczęściej pobierane Sportowe na android

PES 2011

Download

PES 2011 1.0.6

Opinie użytkowników o PES 2011

Sponsorowany×