PES 2011

PES 2011 (S60 5th)

Legendarna gra w wersji na Symbiana

Zalety

  • Duża liczba drużyn
  • Kilka trybów rozgrywki

Wady

  • Trudna kontrola
  • Brzydka grafika

Niezły
6

PES 2011 to jedna z najlepszych i najpopularniejszych gier symulujących piłkę nożną. Pro Evolution Soccer na Symbiana, co prawda sporo ustępuje wersjom PES na PC czy konsolę, ale broni się wysoką grywalnością.

PES 2011 na Symbiana posiada kilka różnych trybów rozgrywki, w tym Ligę Mistrzów, Ligę Europejską, czy możliwość rozegrania meczu drużyn narodowych. Do wyboru są kluby występujące w jednej z wymienionych rozgrywek oraz reprezentacje. Po wybraniu rodzaju rozgrywki oraz drużyny, można jeszcze ustawić inne, ważne parametry gry. PES 2011 daje również możliwość zmiany czasu trwania meczu, poziomu trudności, sposobu kontroli, czy stadionu na którym będziemy rozgrywać mecz. Do wyboru jest kilka różnych ustawień taktycznych, a drużyny możemy edytować i ustawiać je bardziej ofensywnie lub defensywnie.

Sterowanie drużyną w PES 2011 jest bardzo trudne. Przyzwyczajenie się do manewrowania zawodnikami, opanowanie podań i strzałów zabierze nam sporo czasu. Dlatego najlepiej jest skorzystać z kilku treningów, na których nauczymy się lepszej kontroli nad drużyną.

PES 2011 ma brzydka grafikę i w porównaniu z wersją na inne platformy prezentuje się marnie. Przypomina raczej produkcje na Java niż na Symbiana. Z pewnością sprzęt na którym działa Symbian S60 5th może pokazać nieco więcej.

Jeśli chodzi o dźwięki, to jest co najwyżej średnio. Brak komentatorów jest zrozumiały w przypadku urządzeń mobilnych, ale i tak trochę to przeszkadza. PES 2011 na Symbiana jest produkcją wyraźnie różniącą się od wersji na nowsze urządzenia. Aby czerpać radość z gry trzeba się przemóc i dobrze potrenować kontrolę nad zawodnikami. Jeśli jesteś fanem serii, możesz się pokusić o sprawdzenie gry. PES 2011 to w końcu seria legendarna.

PES 2011

Download

PES 2011 (S60 5th)

Opinie użytkowników o PES 2011